Whatsapp Numaramız
0 533 476 30 57
Telefon
Email Adresimiz
info@isikyapi.com
Instagram
Twitter
Facebook
Youtube
Linkedın

     IŞIK YAPI Limited şirket olarak 2001 yılında Trabzon'da kuruldu. İlkin IŞIKLAR PAZARLAMA A.Ş'nin piyasaya sunduğu klinker ürünlerin bölgede dağıtımını yaptı, sonrasında gazbeton ve detay ürünlerini yine hinderlandında ki müşterilerine ulaştırdı.     Şirket 2014 yılında nevi değişikliğine giderek IŞIK YAPI A.Ş ünvanını aldı.         

    Faaliyet alanımız için de temsil ettiği firmalar;

IŞIK YAPI A.Ş. ARSİN

Adres: Yeşil Yalı Fatih Mahallesi Arsin Organize Sanayi Bölgesi Karşısı Devlet Karayolu üzeri PK:61900 Arsin/TRABZON/TÜRKİYE

Mobil: +90 532 255 32 45 MDH:  +90 462 717 63 55

E-mail: info@isikyapi.com

 


    Eskitme ve patlatma mermer üretim tesisini kurdu. Süreç içinde portföye katılan yeni ürünler ise; Ateş tuğlası, refrakterler, perlitli kiremit ve detayları, bims, giydirme cephe,  metal  alt yapı ürünleri, alüminyum ve ekleşikleri, ısı, su, ses ve nem yalıtım ürünleri,  demir-çelik ürünleri, doğal taşlar, kültür taş ve tuğlalar, kayrak taşı vb.. biçiminde ifade edilebilir.    
    Her ürün grubunda farklılık gösterecek biçimde ellinin üzerinde  yetkili satış noktası ile müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız.    
 

    IŞIK YAPI' nın pazara sunduğu ürünler yapı literatüründe temelden çatıya ifadesini peyzaj (çevre düzenlemesi) dan çatıya olarak değiştirmiştir.

   Peyzajda sert zemin elemanları, su ile ilgili sistemlerde kullanılan materyaller, insanların dinlenebilecekleri banklar, oturma birimleri, kaldırımlarda ve yollarda kullanılan parkeler, taban tuğlaları ,doğal taşlar sıralamada her zaman kendilerine yer bulmuşlardır . Yaşamımıza değer katan maden özelliklerini taşıyan mermer, traverten, andezit, bazalt, tüf, kireçtaşı ,dolomit, kayrak taşları gibi ana ürünler ve onların işlenmesiyle elde edilen döşeme taşları, bordürler, kanal elemanları, havuz kenarı elemanları  projelerde ve uygulamalarda önemli alana sahiptirler.                              

   Doğal taşlar çeşitli ,rengarenk, her biri  diğerinden farklı ama renk tonlamalarıyla uyumlu, çevreye duyarlı, yapı sağlığına katkı veren ,talep edilen ölçüye göre tesislerde biçim verilebilen  ya da olduğu gibi ölçü istenmeksizin kullanımı tercih edilen, patlatılan, eskitilen, fırçalanan, tamburlanan , cilalanan , fiziksel ve/veya kimyasal işlem uygulanılabilen ve bu şekilde ticari kabul gören ürünlerdir.

Işık Yapı. A.Ş. Arsin Trabzon
Işık Yapı. A.Ş. Arsin Trabzon
Işık Yapı. A.Ş. Arsin Trabzon
Işık Yapı. A.Ş. Arsin Trabzon
Işık Yapı. A.Ş. Arsin Trabzon
Işık Yapı. A.Ş. Arsin Trabzon
Işık Yapı. A.Ş. Arsin Trabzon
Işık Yapı. A.Ş. Arsin Trabzon

Bize Ulaşın...